Z tym modem sprawicie, że Wiedźmin 3 będzie brzmiał jak DOOM Eternal

Wiedźmin 3 x DOOM Eternal
PC

Wiedźmin 3: Dziki Gon na przestrzeni ostatnich lat otrzymał wiele ciekawych modyfikacji, ale ta, choć drobna, po prostu skradła moje serce. Po jej instalacji sprawicie, że Geralt poczuje się nieco bardziej jak DOOM Slayer.

Niedawno mogliście przeczytać o świetnym mixie soundtracków gier Wiedźmin 3 i DOOM Eternal. Głębokie metalowe riffy kojarzone szczególnie z The Only Thing They Fear Is You autorstwa Micka Gordona zostały wyciągnięte przez twórcę z kanału na YouTube GeoffPlaysGuitar i zmieszane ze słowiańskimi klimatami ze ścieżki dźwiękowej gry CD Projekt RED. Tak się składa, że dzięki tej nowej modyfikacji możecie wpleść poniższy utwór prosto do OST-u trzeciego Wiedźmaka.

Co jak co, ale autorowi moda, mógłbym w tym momencie podać dłoń (oczywiście w rękawiczce i w maseczce), aby z całego serca podziękować za jego dzieło. W mojej opinii jest to jeden z najlepszych modów, na jakie natrafiłem ostatnimi czasy na NexusMods, a stali Czytelnicy doskonale wiedzą, że dość często można o nich przeczytać na łamach PlanetyGracza.pl.

Modyfikację Silver for Monsters – Doom Version (Prologue) możecie pobrać stąd.

Z omawianym fanowskim rozszerzeniem świetnie sprawdzi się inne, które niedawno omawiałem. Po jego instalacji sprawicie, że krainy Wiedźmina 3 dosłownie spłyną krwią. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie