Wiedźmin 3 dostał DLC z kapitalnym Rycerzem Gryfa. Fani potrafią

Wiedźmin 3
Newsy PC

Oto nowy fanowski dodatek do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Możemy teraz ubrać Białego Wilka w nową ciężką zbroję. Zobaczcie, jak wygląda Geralt zakuty w tę puszkę stali.

Posiadacze gry Wiedźmin 3 w wersji na komputery PC mogą sięgnąć po nowe fanowskie DLC. Społeczność wciąż pracuje nad nowymi projektami, które wzbogacają naszą “dumę narodową” od CD Projekt RED. Dopiero co pisaliśmy o świeżutkim nieziemskim stroju dla Yennefer oraz nowych romansach. A to tylko mała cząstka tego, co powstaje. Najlepsze nowości od fanów opisujemy w naszej sekcji “Mody do Wiedźmina 3“, gdzie serdecznie zapraszamy miłośników marki.

Wiedźmin 3 i Rycerz Gryfa DLC

Dzisiaj chcemy Wam polecić modyfikację Gryphon Knight Armour DLC – NEXT GEN Armor. Jak zaznacza jej autor, to zupełnie nowy przedmiot DLC dla W3, kompatybilny zarówno z edycją nowej generacji, jak i klasyczną.

Jest to połączenie archetypowej Zbroi Rycerza Toussaint ze Zbroją Wiedźmińskiego Gryfa, zawierające dodatkowe niestandardowe elementy. Są to tekstury czerwonego sukna i kolczugi, a także złote wykończenia na całej powierzchni dla dodatkowego efektu. Dostępne są także dwa modele hełmów, wariant „otwarty” i „zamknięty”, które można nosić oddzielnie dla dodatkowej różnorodności.

Prezentowaną zbroję, po zainstalowaniu moda, możemy kupić od Brama, temerskiego kupca mieszkającego w Białym Sadzie. To sprzedawca, którego ratujemy przed gryfem na samym początku gry.

Screeny prezentujące zbroje i szczegóły pancerza na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie