Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 HDRP 12.0 w końcu z przybliżoną datą premiery. Jest nowe wideo

Modder Halk Hogan PL podzielił się kolejnym filmikiem przedstawiającym moda Wiedźmin 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate. W końcu dowiedzieliśmy się również, ile mniej więcej poczekamy na premierę.

Dzisiaj jeszcze raz możemy spojrzeć na nową wersję jednego z najlepszych modów do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mowa o HD Reworked Project od moddera Halk Hogan PL, który poświęcił grze z Geraltem kawał swojego życia.

Wiedźmin 3 HDRP 12.0 Ultimate – prezentacja

To już czwarty filmik prezentujący moda w wersji 12.o. Tym razem twórca projektu pokazuje wiele elementów otoczenia, które doczekają się tekstur w wysokiej rozdzielczości. Kto chętny obejrzeć poprzednie porównania, niech zerknie tutaj, tutaj oraz tutaj.

Halk Hogan PL obiecał przy okazji poprzedniego filmiku, że tym razem poda datę premiery moda Wiedźmin 3 HDRP 12.0 Ultimate. Jak jednak widać, ciężko ustalić konkretny dzień i zamiast tego otrzymaliśmy zbliżony termin: sierpień/wrzesień.

Czekamy zatem z niecierpliwością na „dwunastkę” i szkoda tylko, że to już prawdopodobnie pożegnanie moddera z Wiedźminem 3. Według wcześniejszych słów twórcy projektu, HD Reworked Project 12.0 Ultimate będzie ostateczną wersją moda. W marcu Halk Hogan PL wspominał: Będzie to kumulacja wszystkich zdobytych doświadczenie w ciągu ostatnich 5 lat i podniesienie Wiedźmina 3 na najwyższy możliwy poziom graficzny, jaki mogę zapewnić. Myślę, że cię zaskoczę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się