Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 HDRP 12.0. Grafika wymiata, 5 minut prezentacji

W sieci wylądował nowy filmik prezentujący moda Wiedźmin 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate. Świat gry po raz kolejny wypięknieje.

Modder Halk Hogan PL przestawia kolejny materiał wideo, który porównuje podstawową wersję Wiedźmina 3 z wersją wyposażoną w moda HDRP w wersji 12.0.

Wiedźmin 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate

Pierwsze spojrzenie na nową wersję Wiedźmin 3 HD Reworked Project mieliśmy pod koniec maja i wówczas twórca obiecał, że w kolejnym materiale zobaczymy poprawiony ekwipunek Geralta. Tak się jednak nie stało i jak pisze modder: Postanowiłem pokazać kilka ogólnych zmian w HDRP 12.0. To tylko niewielka część wszystkich poprawek.

Możemy zerknąć zatem na odświeżony świat Wiedźmina – poprawioną roślinność, postaci, elementy metalowe, drewniane i więcej. Pojawia się również Geralt, któremu w końcu włosy nie wnikają brzydko w tekstury kołnierza.

Wiedźmin 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate nie jest jeszcze dostępny do pobrania i nie wiadomo, kiedy trafi w nasze ręce. Modder zaznacza, że informacje o dacie premiery poda w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się