Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 HDRP 12.0. Gra będzie piękna jak nigdy wcześniej [WIDEO]

Modder Halk Hogan PL wrzucił na YouTube kolejny filmik prezentujący moda Wiedźmin 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate. Datę premiery modyfikacji poznamy za dwa tygodnie.

Wiedźmin 3 HD Reworked Project w wersji 12.0 Ultimate ma być pożegnaniem moddera z Białym Wilkiem. Halk Hogan PL wspierał grę swoimi teksturami przez wiele lat, lecz w marcu informował, że nadchodzi czas, by zakończyć tę przygodę. Jak pisał wówczas, 12.0 będzie kumulacją wszystkich zdobytych doświadczenie w ciągu ostatnich 5 lat i podniesieniem Wiedźmina 3 na najwyższy możliwy poziom graficzny, jaki mogę zapewnić. Dzisiaj możemy spojrzeć na kolejną prezentację projektu.

Wiedźmin 3 HD Reworked Project 12.0 – nowe tekstury

Poniższy filmik zestawia ze sobą oryginalne tekstury ścian Novigradu oraz Oxenfurtu z tymi, jakie zobaczymy w nowej wersji moda. Jak zawsze, widać gigantyczną poprawę.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy mod HDRP 12.0 zostanie udostępniony do pobrania, lecz autor projektu zdradził, kiedy zamierza to ujawnić: Niestety nie mogę jeszcze podać dokładnej daty premiery, ale obiecuję, że podam ją wkrótce (film z datą premiery za dwa tygodnie). Mam teraz gorsze chwile w życiu, ale wierzę, że będzie dobrze i będę w stanie zrobić HDRP 12.0 najlepiej, jak potrafię, aby Wiedźmin 3 był tak piękny, jak nigdy wcześniej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się