Wiedźmin 3 mody

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 HD Reworked Project. Pierwszy filmik z wersji 12.0 Ultimate

Halk Hogan PL wciąż pracuje nad ulepszeniem gry Wiedźmin 3 i właśnie w sieci pojawiło się pierwsze wideo z nadchodzącej wersji moda HD Reworked Project 12.0 Ultimate.

Modder Halk Hogan PL opublikował porównanie grafiki, które zestawia grę Wiedźmin 3 bez modów vs. wyposażoną w HD Reworked Project 12.0 Ultimate. Autor projektu zamierza skupić się tym razem m.in. na postaciach niezależnych, ponieważ – jak twierdzi – podczas licznych dialogów, kiedy widzimy je z bliska, czasem wyglądają bardzo słabo, zwłaszcza w wyższych rozdzielczościach.

Wiedźmin 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate

Zatem pierwszym aspektem, jaki ma zostać ulepszony, to jakość tekstur NPC. Lecz to jedynie mała część całości, jaką zajmie się nowa wersja modyfikacji. Kolejny filmik od moddera (nie wiemy, kiedy się pojawi) ma pokazać główne zmiany, które dostaniemy w 12.0 Ultimate. Modder zdradził póki co, że jedną z nich będzie ekwipunek Geralta – końcowe sekundy poniższego wideo pokazują przedsmak ulepszeń w tym zakresie.

Przypominamy, że według wcześniejszych słów moddera, HD Reworked Project 12.0 Ultimate będzie ostateczną wersją moda i ukaże się tego lata. W marcu Halk Hogan PL wspominał: Będzie to kumulacja wszystkich zdobytych doświadczenie w ciągu ostatnich 5 lat i podniesienie Wiedźmina 3 na najwyższy możliwy poziom graficzny, jaki mogę zapewnić. Myślę, że cię zaskoczę.

Czekamy zatem na kolejne wieści, a teraz pierwszy filmik z wersji 12.0:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%