Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 wygląda fotorealistycznie dzięki nowemu modowi na grafikę

W sieci wylądował nowy mod do Wiedźmina 3, który zajmuje się wizualna stroną gry od CD Projekt RED. Trzeba przyznać, ze zajmuje się w naprawdę imponujący sposób.

Moder Marijn Koppens przedstawia swój projekt Photorealistic Reshade do gry Wiedźmin 3 Dziki Gon. To kolejna modyfikacja starająca się jak najbardziej zbliżyć świat gry do rzeczywistości.

Wiedźmin 3 – fotorealizm – grafika – mody

Jak zaznacza autor programu Photorealistic Reshade, do dyspozycji dostajemy dwa ustawienia różniące się stylem. Pierwsze to oryginalny zamysł modera, natomiast drugie posiada bardziej zimne barwy. W zależności od włączonego ustawienia, płynność gry zmniejsza się o 5-12 klatek animacji. Modyfikacja wygląda najlepiej w połączeniu z modami zmieniającymi światło w Wiedźminie 3, takimi jak Phoenix lighting w wersji I, II oraz III czy Super Turbo Lighting Mod w wersji 3.1.2.

Zainteresowanych pobraniem moda Photorealistic Reshade oraz instalacją zapraszamy na stronę nexusmods. Poniżej natomiast znajdziecie screeny przedstawiające efekt pracy modera.

Wiedźmin 3 – Photorealistic Reshade

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%