Wiedźmin 3 mody. Gameplay i cutscenki z poprawionym oświetleniem

Kto interesuje się hasłem Wiedźmin 3 mody i stara się śledzić wszystkie nowości na bieżąco, powinien zainteresować się projektem Phoenix Lighting.

Prezentujemy dzisiaj kolejny mod do Wiedźmina 3, który został stworzony przez modera skrywającego się za pseudonimem Mishikedman. Jego Phoenix Lighting zajmuje się gruntownym remontem oświetlenia. Czym ma się wyróżniać spośród innych tego typu modyfikacji?

Wiedźmin 3 mody – oświetlenie do zmiany

Autor Phoenix Lighting twierdzi, że podobnie jak starsze tego typu modyfikacje, jego programik robi dokładnie to samo (zmienia oświetlenie), lecz czyni to w sposób bardziej zróżnicowany i co najważniejsze, zmiany obejmują całość doświadczeń z grą.

– Różnica [względem innych modów] polega na tym, że ten mod nie idzie na skróty poprawiając wygląd w jednym miejscu, lecz wyglądając źle w innym, lub wyglądając fantastycznie podczas gameplay’u, ale za to kiepsko w scenach przerywnikowych. To nie jest mod przygotowany z myślą o robieniu zrzutów ekranu, lecz z myślą o graniu. Wygląda spójnie i dobrze we wszystkich sytuacjach – podkreśla Mishikedman.

Zobaczcie zatem, jak modyfikacja prezentuje się w praktyce. Mod jest do pobrania w kilku wersjach na tej stronie, gdzie wszystkie różnice pomiędzy konkretnymi plikami zostały dokładnie przedstawione w zakładce Description.

Mod do Wiedźmina 3 – oświetlenie

Dajcie znać, czy korzystacie w ogóle z modów do Wiedźmina 3 i jakie z nich możecie polecić innym graczom!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.