Polak dostał zlecenie na nową broń do gry Wiedźmin 3. Geralt już nią walczy, jaka piękna!

Polak dostał zlecenie na nową broń do gry Wiedźmin 3. Geralt już nią walczy, jaka piękna!
Newsy PC

W grze Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawił się Excalibur znany z serialu Once Upon A Time (Dawno, dawno temu). Broń powstała dzięki fanom, przy wielkim udziale Polaka.

Wiedźmin 3 otrzymał właśnie przepiękny miecz Excalibur, który każdy posiadacz wersji gry na PC może sobie pobrać i zainstalować. To broń, którą mogliśmy oglądać w dosyć już starym serialu Once Upon A Time (Dawno, dawno temu).

Wiedźmin 3 i mod na Excalibur. Gdzie znaleźć?

Po zainstalowaniu moda, nazwanego Excalibur from Once Upon A Time, będziemy mogli kupić miecz w trzech miejscach w świecie gry. Po broń można się udać do takich postaci, jak:

  • Elfi miecznik-mistrz Éibhear Hattori;
  • Kupiec Ofieri;
  • Warsztat Lazare’a Lafargue.

Miecz występuje w wersji stalowej i srebrnej. Jak zaraz się przekonacie, został wykonany w niezwykle staranny i szczegółowy sposób. Żeby doszło do powstania moda, potrzebna była pomoc kilku osób. Sam pomysłodawca (Jackhannibal) nie zdołałby sobie poradzić. Za programowanie odpowiada polski modder Milckywayy, za model 3D broni oraz pochwę odpowiednio Raughnut i Tixter.

To było prywatne zlecenie, o które poprosiłem Milckywayy, a on sprawił, że moje marzenie się spełniło! Mam nadzieję, że spodoba ci się ten miecz tak samo jak mnie. Zdecydowaliśmy się na prosty miecz z pochwą, dzięki czemu możesz umieścić w nim dowolne efekty miecza z innych modyfikacji.

Jackhannibal

Na drugiej podstronie filmik i screeny prezentujące Excalibur w Wiedźminie 3.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie