Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Łącznie 3 nowe suknie dla Triss i Yen w Wiedźminie 3. Łapcie eleganckie mody

Nie można przejść obojętnie obok tych przepięknych sukni do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Utalentowany twórca modyfikacji stworzył 3 kolejne kreacje, tym razem jedną dla Triss i dwie dla Yennefer.

O świetnych kreacjach modera IDONTCARE2013456 mogliście przeczytać już niejeden raz na łamach Planety Gracza. Tym razem stworzył 2 kolejne modyfikacje kosmetyczne, które skupiają się wokół miłości Geralta z Rivii. Po ich instalacji, czarodziejki zyskają nowe, niezwykle dopracowane stroje. Rzućcie okiem, jak się prezentują w całości:

Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod The Crimson Sorceresses - Yennefer
The Crimson Sorceresses – Yennefer
Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod The Crimson Sorceresses - Triss
The Crimson Sorceresses – Triss
Wiedźmin 3 Dziki Gon Elegant Yennefer Royal Edition
Elegant Yennefer – Royal Edition

Jak widać, ostatni z tych fanowskich dodatków oferuje dwa warianty odzienia – z kapturem lub bez. Jest to miłe urozmaicenie, które często można spotkać w podobnych tworach społeczności moderskiej. Jednak najbardziej przypadło mi do gustu ubranie z pierwszego screenshota. Yennefer posiada tam masę dodatków w formie ciekawej biżuterii na szyi oraz bujnie zdobionych rękawów.

Elegant Yennefer – Royal Edition możecie pobrać stąd, a The Crimson Sorceresses z tego miejsca.

Tak zwane „kosmetyki” to mody, które potrafią odświeżyć rozgrywkę. Choć na NexusMods najczęściej to właśnie Geralt, Triss lub Yen otrzymują kolejne kreacje, zdarzy się, że i ktoś pomyśli o innych postaciach z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Co powiecie na Jaskra w stroju z drugiej części? Więcej na ten temat możecie przeczytać, przechodząc tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%