Nie ma lepszego moda na Henry’ego Cavilla w Wiedźminie 3

Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod - Season 1 Netflix Set Final Royal Ultimate Version - logo Netflix
PC

Henry Cavill na przestrzeni ostatnich lat stał się swego rodzaju Keanu Reevsem. Nic dziwnego, że fani serialu The Witcher chcieliby móc nim zagrać w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Na szczęście powstał nareszcie dopracowany mod, który na to pozwala.

Autorem modyfikacji Season 1 Netflix Set (Final Royal Ultimate Version) jest sesorizcl, który użył modelu użytkownika Sasukekun2717 (czyżby fan Naruto?). Trzeba przyznać, że praca obu fanów Wiedźmina z pewnością opłacała się. Poniżej zamieszczam garść screenów, które pokazują poziom dopracowania zbroi oraz samego wizerunku Geralta.

Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod - Season 1 Netflix Set Final Royal Ultimate Version
Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod - Season 1 Netflix Set Final Royal Ultimate Version
Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod - Season 1 Netflix Set Final Royal Ultimate Version

Twórcy moda postanowili zadbać o dowolność w kwestii medalionu. Każdy chętny może pobrać odpowiednią wersję paczki w zależności od tego, czy preferuje medalion z książek, serialu czy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Szczerze mówiąc, mi odpowiada najbardziej właśnie ten z produkcji RED-ów, dlatego właśnie taki wylądował w mojej kopii gry.

Season 1 Netflix Set (Final Royal Ultimate Version) możecie pobrać stąd.

Powodów, by kochać Henry’ego Cavilla jest bardzo dużo, a tym samym, by zainstalować omawianą modyfikację. Nasza redaktorka Agata niedawno omówiła 10 argumentów za tym, by uwielbiać tego popularnego aktora. Jej tekst znajdziecie w tym miejscu.

Wracając na koniec do tematu netflixowych modów do trzeciego Wiedźmina, mogliście przegapić newsa na temat innego fanowskiego dodatku, który wprowadza twarz aktora (w tym przypadku aktorki) do gry RED-ów z 2015 roku. Mowa oczywiście o Ciri i jej serialowym odpowiedniku. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie