Ciri w zbroi kota, i to w różnych wersjach. Pobierajcie mod do Wiedźmina 3

Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod - Ciri of Cat School
PC

Do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon powstało kilka darmowych DLC, które podmieniają bohaterom stroje. Ciri, przybrana córka Geralta, może obecnie się nacieszyć, niestety, tylko jednym takim dodatkiem. W związku z tym warto rozważyć instalację pewnego moda.

Autorką Ciri of Cat School jest johauna, która postanowiła w przerwach od pracy nad jeszcze większą modyfikacją przygotować dla graczy alternatywną zbroją dla Cirilli. Obdarzyła ją konkretnie rynsztunkiem szkoły kota, który charakteryzuje się ciemnoniebieską skórą z brązowym wykończeniem.

Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod - Ciri of Cat School
Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod - Ciri of Cat School
Źródło: NexusMods

Johuana podzieliła swojego moda na 3 paczki, których instalacja pozwala doprecyzować to, jak dokładnie będzie prezentować się Ciri. Do wyboru macie podstawową oraz dwie z alternatywnymi fryzurami. Jedna z nich jest wzorowana na fryzurze Geralta, która jest standardowo w grze.

Ciri of Cat School możecie pobrać stąd.

Lubicie Ciri z serialu Netflixa? Jeśli tak, z pewnością zainteresuje Was inny mod, który obdaruje bohaterkę twarzą aktorki wcielającej się w nią. Więcej na temat tego fanowskiego dodatku możecie przeczytać w tym miejscu.

Wspominałem na samym początku tekstu o tym, że Ciri posiada tylko jeden alternatywny strój z DLC do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ten prezentuje się znacznie lepiej od standardowej białej koszuli i skórzanych spodni. Niedawno jedna z popularnych cosplayerek stworzyła swoją kreację właśnie na podstawie wymienionego dodatku. Przejdźcie tutaj, by zobaczyć, jak jej poszło.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie