Ciri w stroju z DLC wygląda fenomenalnie. Zobaczcie śnieżny cosplay

Ciri Cosplay - Mira Ladovira - darmowe DLC - PG
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Ciri to jedna z ulubienic fanów gier z uniwersum Wiedźmina. Utalentowana modelka postanowiła stworzyć świetny cosplay, który przedstawia bohaterkę w stroju z darmowe DLC.

Poniżej możecie zobaczyć niesamowity kostium autorstwa Miry Ladoviry. Cosplayerka kolejny raz wzięła pod swoje dłuto postać ze świata popkultury, a tym razem padło na samą Cirillę. Spójrzcie, jak dobrze prezentuje się jej kreacja. Ten rewelacyjny efekt to także dzieło utalentowanej fotografki – Kristiny Borodkiny, o której niejeden raz mogliście już usłyszeć dzięki naszym tekstom.

Miłym akcentem jest wykorzystanie kopii miecza wiedźminki, czyli Ziraela. Poza nim praktycznie każdy element jest kanoniczny, łącznie ze złotym wzorem dolnej części odzienia. Dobór otoczenia też nie wydaje się być przypadkowym, bo może sugerować walkę z Dzikim Gonem lub ostateczne zmierzenie się dziecka Starszej Krwi ze swoim przeznaczeniem.

Nie można Mirze Ladovirze odmówić tego, że bardzo dobrze skorzystała z referencji. Tak prezentuje się oryginalny kostium, który może nosić Ciri, jeśli skorzystacie z darmowego DLC. Dodatek jest dostępny na każdej z platform, także nic nie stoi na przeszkodzie, abyście i Wy przywdziali przybraną córkę Geralta w te czerwono-czarno-złote barwy.

Wiedźmin 3 Dziki Gon - alternatywny wygląd Ciri darmowe DLC - PG
Źródło: Steam

Jeśli spodobał się Wam powyższy cosplay, zachęcam zajrzeć także tutaj. Znajdziecie w tym miejscu wszystkie dotychczasowe teksty omawiające najróżniejsze kreacje fanów świata popkultury. Wiedźmin, Cyberpunk, Resident Evil i wiele więcej dobrodziejstw czeka na Was.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie