Wiedźmin 3 czy rzeczywistość? Zobaczcie świetnie oddany cosplay Yennefer

Wiedźmin 3 Dziki Gon Cosplay - Yennefer Mira Ladovira
Newsy

Utalentowana cosplayerka postanowiła podzielić się w swoich social mediach kolejnymi fotografiami z jej dopracowanej kreacji Yennefer z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Oczy przykuje szczególnie dopracowanie strojów.

Poniżej możecie zobaczyć jeden z najnowszych postów Miry Ladoviry (IG: @mira_ladovira), który zawiera 4 zdjęcia autorstwa Kristiny Borodkiny (IG: @borodkina_cos_photo). Zobaczcie, co ponownie wyszło ze współpracy dwóch utalentowanych artystek:

Mira Ladovira kolejny raz udowodniła, że wie, jak dobrze odwzorować postać kobiecą. Patrzę na te zdjęcia i od razu widzę, że jest to Yennefer. A widzę to i po samym stroju, i charakteryzacji, a także po talencie do wczucia się w rolę odgrywanej osoby.

W dobrym cosplay’u z gier i innych mediów cenię sobie jak najlepsze skopiowanie charakteru i zachowania postaci. Zdecydowanie tak jest i w przypadku tej Yennefer, która na każdym z kadrów wygląda jak żywcem wyciągnięta z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Niektórzy czepiają się w tego typu sesjach fotografii np. w bieliźnie lub bez, ale hej! Takie widoki występują w trzecim Wiedźmaku, więc tym bardziej jest to dobre odwzorowanie.

Spodobała się Wam Ladovira jako Yennefer? To pewnie też polubicie się z jej pomysłem na Ciri, ale nie byle jaką Ciri! W tym miejscu znajdziecie bohaterkę w specjalnym stroju z DLC o częściowo szkarłatnej barwie. To się dopiero nazywa cosplay z pomysłem.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie