Teraz będziesz patrzył na dziewczyny „z drugiej linii” z zachwytem. Wiedźmin 3 ma kolejne piękne bohaterki

Wiedzmin-3-mod
Newsy PC

Wiedźmin 3 dostał nowego moda, który zajmuje się poprawą tekstur twarzy bohaterek gry. Tym razem nie chodzi jednak o “pierwszą linię” fabularną, lecz o postacie, które stoją nieco z tyłu opowiadanej historii.

Kto śledzi uważnie podsyłane przeze mnie mody do gry Wiedźmin 3, ten może znać moddera posługującego się pseudonimem zzjay. To on odświeżył wygląd Ciri, Triss, Yennefer i innych pierwszoplanowych postaci. Teraz przyszła pora zająć się dalszym, co nie znaczy że mniej ważnym, planem.

Wiedźmin 3 i upiększone Corinne, Cerys i Var Attre

Moder udostępnił tym razem paczkę tekstur dla trzech dziewczyn: Corinne, Cerys i Var Attre. Zaznaczył przy tym, że tekstury mają pozostać wierne oryginalnemu wyglądowi, ale ogólnie poprawiają cerę. Zobaczymy więc gładszą cerę, ładniejsze brwi, a ponadto nowe szczegóły na twarzach bohaterek.

Prezentowany mod nazywa się Corinne Tilly – Var Attre Sisters – Cerys Face retextures i możecie go pobrać ze strony nexusmods. Inne ciekawe mody do Wiedźmina 3, choćby ten z polską bronią, publikujemy w tym miejscu.

Tak wyglądają upiększone bohaterki [12 screenów]

Więcej screenów z poprawionymi bohaterkami na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie