Wiedźmin 3 dostaje nowe misje od fana. Ruszacie na poszukiwania?

W kwietniu tego roku pisaliśmy o przełomie w modowaniu Wiedźmina 3, czyli zestawie narzędzi do tworzenia zadań fabularnych w grze. Oto pierwsze efekty.

Choć zestaw radish modding tools otworzył nową furtkę dla moderów, którzy mogą teraz tworzyć misje do gry Wiedźmin 3, nie jesteśmy zasypywani kolejnymi questami. Ktoś jednak z nich korzysta, zatem jeśli chcecie nowe misje dla Geralta – choć to nic wielkiego – proszę bardzo!

Wiedźmin 3 – nowe misje do pobrania

Moder donutman0610 przedstawił swój projekt White Wolf Scavenger Hunt. Podmienia on jedne z istniejących już misji na trzy nowe zadania polegające na zebraniu rynsztunku Sezon Burz. Wszystkie nowe misje wykonujemy w Toussaint, a każda z nich rozpoczyna się od przeczytania mapy, która doprowadzi nas do trzech schematów. Mapy są łatwe do znalezienia, a jeśli chcesz wiedzieć, gdzie się znajdują, oto lokalizacje (spoilery):

  • Mapa 1: Do kupienia u kupca obok arcymistrza.
  • Mapa 2: W legowisku Regisa, przy jego bibliotece.
  • Mapa 3: W laboratorium alchemicznym pod Corvo Bianco.

Autor moda zaznacza, że jego White Wolf Scavenger Hunt zawiera tylko zadania, a nie sam rynsztunek, który został stworzony przez innego modera. Jeśli chcecie wyruszyć na poszukiwania, musicie zainstalować zatem nie tylko opisywanego moda (do pobrania tutaj), lecz również moda Sezon Burz Witcher’s Gear (do pobrania tutaj).

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.