Wiedźmin 3 – nowe fabularne questy i nowa mapa pojawią się w grze. Przełomowy projekt fana

Wiedźmin 3 – nowe fabularne questy i nowa mapa pojawią się w grze. Przełomowy projekt fana
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy!

Na ten dzień czekało wielu graczy, którzy nie mogą rozstać się z grą Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jeden z moderów przedstawia narzędzia, które pozwolą tworzyć nowe zadania fabularne dla Geralta.

Programista posługujący się pseudonimem rmemr przedstawia zestaw narzędzi do tworzenia zadań fabularnych w grze Wiedźmin 3. Otrzymał ona nazwę radish modding tools i jak zaznacza rmemr, jest to zbiór znanych oraz nowych modów i zewnętrznych narzędzi. Dzięki niemu inni moderzy będą mogli dać nam to, na co czekamy od lat – całkowicie nowe misje oraz tereny w Wiedźminie 3.

Wiedźmin 3 – zwiastun zestawu narzędzi do nowych misji w grze

Jako dowód, że zestaw już teraz działa, na nexusmods pojawił się właśnie mod New Quest – Escaping the Cage.

Wiedźmin 3 – nowe misje? Droga otwarta!

Już dzisiaj możemy pobrać opracowane dzięki radish modding tools zadanie New Quest – Escaping the Cage. Nie jest ono spektakularne i można powiedzieć, że to zwykła pokazówka dla innych, by zobaczyli, że wspomniane narzędzia to nie ściema, a realna droga do nowych fabularnych zadań w Wiedźminie 3. Misję możecie pobrać w tym miejscu, a filmik przedstawiający zadanie, a właściwie małą zapowiedź możliwości narzędzi, ponieważ do tego sprawa się sprowadza, obejrzycie poniżej.

Autor radish modding tools zaznacza, że zestaw narzędzi jest jeszcze w fazie beta i chociaż obsługuje tylko niewielki podzbiór wszystkich możliwych funkcji, powinien umożliwiać tworzenie nietrywialnych, opartych na fabule zadań. Narzędzia jednak działają i będą dalej doskonalone.

Teraz wszystko w rękach fanów, lecz znając społeczność moderów skupionych wokół Wiedźmina 3, możemy spodziewać się, że nowe misje do gry są kwestią czasu. Temat będziemy śledzić i jak pojawią się jakieś pierwsze questy, możecie na nas liczyć, jeśli chodzi o przekazanie informacji.

New Quest – Escaping the Cage – gameplay

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie