Triss i Yen oszukują Geralta. Jak w grze Wiedźmin 3, tylko „na żywo” i też z marnym finałem

Wiedźmin 3 cosplay z Triss i Yen
Cosplay Newsy PC PS4 PS5 Rozrywka Xbox Series XOne

Pamiętacie scenę z gry Wiedźmin 3, kiedy to Geralt został zwabiony do łoża przez dwie czarodziejki? Zobacz świetną sesję zdjęciową, która nawiązuje do tego wspaniałego “oszustwa”.

Zapewne pamiętasz ten moment z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, kiedy to Geralt dostał od Triss Merigold oraz Yennefer dokładnie to, na co zasługuje. Te słowa wypowiedziała czarnowłosa przyjaciółka Białego Wilka. Po tym, jak razem z Triss przypięły Wiedźmina kajdanami do… łóżka.

Wiedźmin 3 i scena miłosna

Oczywiście Geralt wcale nie dostał tego, czego oczekiwał. Czarodziejki odeszły, a sfrustrowanego bohatera odnalazł Jaskier. Ktoś wpadł na pomysł, by odegrać scenę na żywo i stąd poniższa sesja zdjęciowa. Znalazłem ją na profilu cosplay’erki z Ukrainy, która nazywa się Anastasiya Dryomova.

Oprócz zdjęć, zobaczysz też filmik z Wiedźmina 3, do którego sesja nawiązuje. To tak dla przypomnienia i złapania kontekstu całej “akcji”.

Więcej zdjęć zobaczysz na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie