Ciri z gry Wiedźmin 3 na porywającym cosplay’u

Wiedzmin-ciri-cosplay
Cosplay Newsy Rozrywka

Zobaczcie naprawdę udany cosplay Dziecka Niespodzianki. Jak widać, Wiedźmin 3 wciąż żyje w sercach nie tylko graczy, ale i społeczności, która odtwarza nasze ulubione postaci.

Przeglądając Facebooka natknąłem się na profil Cosplayer Ksana Stankevich, a na nim m.in. na świetną kreację Cirilli inspirowaną grą Wiedźmin 3.

Wiedźmin 3 i cosplay Ciri

Poniżej zobaczysz kilka zdjęć, które powstały w ramach kilku sesji zdjęciowych. Pięknie prezentuje się strój dziewczyny, który został wykonany z dbałością o detale. Mamy też zdjęcia bardziej intymne oraz wykonane w plenerze, również w zimowej aurze.

Kto chciałby przejrzeć inne sesje zdjęciowe modelki, niech przegląda jej profil w serwisie Facebook. A ja zapraszam na fotki poświęcone Ciri:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie