Wiedźmin 3 – CD Projekt RED wybiera najlepszego moda
Świąteczny konkurs już rozwiązany. Pobierajcie zwycięską modyfikację!
Ponad miesiąc temu studio CD Projekt RED ogłosiło konkurs, w którym nagrodą jest niezwykły wiedźmiński miecz (tutaj filmik prezentujący powstawanie miecza, w galerii screen gotowego wyrobu). Żeby go wygrać, trzeba było stworzyć moda do Wiedźmina 3 w zimowych klimatach.
– Otrzymaliśmy bardzo dużo zgłoszeń! Po długich debatach udało nam się wyłonić zwycięzcę! Nagrodę główną otrzymuje Thraxx Media za mod “Cold Season”, który składa się z świątecznej zbroi dla Geralta i Płotki oraz specjalnie przystrojonego rynku w Novigradzie – pisze pracownik CD Projekt RED na wiedźmińskim forum.
Zwycięskiego moda pobierzecie ze strony nexusmods, a poniżej prezentujemy wspomniany miecz oraz screeny z Cold Season. Zima jeszcze nie minęła, więc może skusicie się na przebranie Geralta w stosowne do klimatu wdzianko?