Wiedźmin Netflix Yennefer

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Wiedźmin 2 od Netflix – wznowiono prace nad serialem

Po przerwie wymuszonej pandemią ekipa tworząca Wiedźmina wraca do pracy. Produkcja przebiega zgodnie z reżimem sanitarnym.

Poprzednio informowaliśmy, że wznowienie zdjęć do drugiego sezonu serialu o przygodach Białego Wilka planowane jest na 17 sierpnia. Wygląda jednak na to, że prace ruszyły o kilka dni wcześniej, niż było to planowane – ekipa już zbiera się na planie.

O tym fakcie poinformował na swoim Twitterze Stephen D Surjik, jeden z reżyserów Wieśka.  – Jesteśmy z powrotem. Wszystko przebiega ostrożnie; korzystamy z wszystkich dostępnych środków ochrony osobistej i przestrzegamy zasad dystansu społecznego – czytamy we wpisie.

Pierwsza część Wiedźmina od Netfliksa zadebiutowała w grudniu 2019 i spodobała się przede wszystkim widzom, a trochę mniej krytykom. Netflix twierdzi, że ze wszystkich seriali jego autorstwa ten był najchętniej oglądany.

Drugi sezon ma zadebiutować w 2021.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%