Wiadomo, kiedy zagramy w kolejne przygody Lary Croft

Studio Square Enix ogłosiło datę premiery nadchodzącego tytułu.

Lara Croft and the Temple of Osiris ujrzy światło dzienne jeszcze przed końcem tego roku – dokładnie 9 grudnia. Tego dnia tytuł wyjdzie na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One.


Przypominamy, że nowe przygody panny Croft zostały ujawnione podczas targów E3. Dowiedzieliśmy się wówczas, że gra będzie następcą Lara Croft and the Guardian of Light oraz zobaczyliśmy pierwszy trailer. Podobnie jak we wcześniejszej części, w nowej odsłonie również będziemy obserwować akcję z rzutu izometrycznego.

W odróżnieniu od poprzednika oferującego zabawę dwóm graczom jednocześnie, nowa produkcja z serii Tomb Raider zaoferuje nam jednak kooperację dla czterech osób. Oprócz udziału w wartkiej akcji przyjdzie nam rozwiązać również  sporo zagadek, które – według serwisu IGN – mają się dostosowywać do liczby postaci, które akurat biorą udział w zabawie.

Wspomniany portal sprawdził osobiście, jak prezentuje się nadchodzący produkt od Square Enix w trybie kooperacji. Dziennikarze zarejestrowali trzy filmiki, które możecie zobaczyć poniżej.

 

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 Shares
Share3
+1
Tweet