Według Sony wiodącą “strzelankową” platformą zostanie wkrótce PlayStation 4

Od zawsze shootery kojarzyły się z klawiaturą i myszką. Czy wkrótce fani strzelanek rzeczywiście przesiądą się na konsole?

Menedżer do spraw marketingowych działu PlayStation – Lauren Bradley – jest zdania, iż fani strzelanek, gdy chcą postrzelać, coraz chętniej wybierają właśnie PS4. Jak mówi:


W tej generacji fani strzelanek przenoszą się na PS4, pokładamy więc w Star Wars Battlefront duże nadzieje – zarówno podczas premiery, jak i długo po niej.

Choć trochę trudno jest w to uwierzyć, to trzeba przyznać, że Bradley ma trochę racji. Biorąc pod uwagę to, jak ciepło przyjęło się Destiny, czy jak Sony przejęło od Microsoftu ekskluzywną zawartość do nadchodzącego Call od Duty: Black Ops III, to faktycznie można odnieść wrażenie, że rynek konsolowy skutecznie próbuje odebrać pecetowemu część publiki.

Czy Star Wars Battlefront pomoże podjąć graczom decyzję o przerzuceniu się na PlayStation dowiemy się po 19 listopada, na kiedy to gra ma wyznaczoną datę swojej premiery – także w wersjach na PC oraz Xbox One.

37 Shares
Share37
+1
Tweet