Watch Dogs na PS4 będzie śmigać w 60 klatkach animacji na sekundę i rozdzielczości 1080p

Nie wiadomo czy platforma Xbox One doścignie sprzęt firmy Sony.

Jonathan Morin (dyrektor kreatywny) poinformował w jednym z wywiadów, że jakość oprawy wizualnej nie odbiega od poziomu grafiki prezentowanej na E3 w roku 2012. Jednocześnie w konfrontacji z najnowocześniejszymi komputerami edycja konsolowa wypada jedynie nieznacznie gorzej. Okazało się również, że ekskluzywna zawartość dedykowana jedynie PlayStation 4 ma jedynie charakter czasowy. Ciężko jest jednak wyrokować kiedy DLC zawierające m.in. dodatkową skórkę postaci, trafi na pozostałe platformy.

Opinie testerów, którzy miel okazję zapoznać się z Watch Dogs są w największej mierze pozytywne (więcej tutaj). Nie należy spodziewać się gry przełomowej, ale fani sandoksów nie powinni być zawiedzeni. Premiera gry będzie miała miejsce już 27 maja, zarówno na PC jak i na konsole: PS3, PS4, Xboks One oraz Xboks 360. Wersja na Wii U ukaże się na rynku nieco później.


Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

5 Shares
Share5
+1
Tweet