Watch Dogs – nowa łatka już do pobrania! Zobacz, co zmienia

Temat patchów do Watch Dogs jest ostatnio często poruszany na łamach PlanetaGracza.pl. Dzisiaj mamy dla Was kolejną niespodziankę.

Moder, posługujący się nickiem TheWorse, wydał właśnie najnowszą aktualizację swojego moda, który upiększa grę w wersji PC. Łatka do Watch Dogs o numerze 0,7 przynosi kilka zmian. Przede wszystkim zmniejsza efekt stutteringu, który objawia się w przycinaniu płynności. Ponoć nie rozwiązuje problemu do końca, ale to przecież zadanie studia Ubisoft, które również pracuje nad patchem dotyczącym właśnie tej kwestii (pisaliśmy o tym tutaj).


Kolejne ulepszenia, które wprowadza nowa łatka autorstwa TheWorse, dotyczą oświetlenia czy zmiany systemu pogody. Według modera dopiero teraz zobaczymy, jak naprawdę wygląda pięknie zrobiony deszcz, poprawnie reagujący na światło. Pozostałe nowości w tej wersji patcha dotyczą ustawienia kamer oraz bardziej odpicowanych cieni.

Jeśli chcecie pobrać patch do Watch Dogs 0.7, znajdziecie go tutaj lub w tym miejscu (jeśli pierwsze źródło wygaśnie). Swoją poprawkę do gry wypuścił również inny moder, o nicku kadzait24. Co zmienia i gdzie ją dostać, przeczytacie we wcześniejszym naszym newsie.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Paulina

    jak mam pobrać tą łatkę?

2 Shares
Share1
+11
Tweet