Watch Dogs 2 – witamy w DedSec

Watch Dogs 2 – witamy w DedSec
Filmiki z gier Newsy PC PS4 Wideo XOne

Poznajcie grupę DedSec.

Ubisoft przedstawiło najnowszy zwiastun produkcji Watch Dogs 2, w którym możemy poznać bliżej DedSec. Wymieniona grupa hakerska działa na terenie San Francisco, a nasz protagonista Marcus Holloway dołącza do niej w trakcie rozgrywki.

Więcej na temat fabuły oraz samej grupy DedSec dowiecie się oglądając poniższy materiał wideo, który trwa niecałe 3 minuty i jest w pełni w języku polskim. Dla przypomnienia dodajemy, że Watch Dogs 2 ma wylądować na PC, PS4 oraz XOne 15 listopada tego roku.

Postacie w Watch Dogs 2:

Marcus Holloway (24 lata, miejsce urodzenia: Oakland)

Watch Dogs 2 - Marcus
Watch Dogs 2 – Marcus

Cechy charakteru: Buntownik, Ambitny & inteligentny, Duża wola do działania

Doskonały haker, który wychował się w Oakland, gdzie na własnej skórze doświadczył niesprawiedliwości skorumpowanego systemu. Teraz zamierza go złamać, ujawnić zasady działania i zagwarantować wszystkim równe szanse.

Pasja Marcusa powoduje, że stara się on zdobyć miano jednego z największych hakerów w historii, niezależnie od ryzyka, jakie się z tym wiąże. Nigdy nie miał okazji, aby w pełni wykorzystać swój potencjał, ale dzięki DedSec nareszcie dostał taką szansę. Marcus nie pasuje do żadnej z szufladek, w jakiej może go próbować zamknąć społeczeństwo, a jego harda postawa powoduje, że stanowi duże wzmocnienie dla grupy i jest poważnym przeciwnikiem dla sił sprawujących władzę na światem.

Śruba (24 lata, miejsce urodzenia nieznane)

Watch Dogs 2 - Śruba
Watch Dogs 2 – Śruba

Cechy: Skłonny do przemocy, Nieprzewidywalny, Opiekuńczy

Jako samozwańczy główny anarchista grupy, Śruba specjalizuje się w łamaniu: prawa, systemów albo wszystkich przedmiotów podatnych na działanie młota.

Śruba ukrywa twarz za dziwną elektroniczną maską. Jego emocje wyrażają tylko cyfrowe emotikonki i zniekształcony głos. Bywa wulgarny i grubiański, ale zawsze jest przy tym zabawny. Jest też absolutnie uzależniony od adrenaliny.

Sitara (27 lat, miejsce urodzenia: Los Angeles)

Watch Dogs 2 - Sitara
Watch Dogs 2 – Sitara

Cechy: Inspirująca, Nastawiona konfrontacyjnie, Mściwa

Sitara, osoba chyba najbliższa mianu przywódcy DedSec, koncentruje się na publicznym wizerunku organizacji. Jej filmy propagandowe i buntowniczy styl artystyczny zwróciły uwagę na grupę. Spośród wszystkich członków grupy, to Sitara z pewnością ma najsilniejszą motywację polityczną.

Sitara w pełni skorzystała z możliwości, jakie dał jej system edukacyjny, kształcąc się w zakresie marketingu, PR i wszystkiego, co wiązało się ze sztuką. Szukając zmian, wyprowadziła się z Los Angeles, ale przekonała się, że w ten sposób tylko zamieniła pustych celebrytów na bezdusznych gigantów technologicznych. Wierzy, że kultura jest niszczona przez zimny przemysł, a to stanowi doskonałą okazję do buntu artystycznego, jaki uprawia.

Josh (21 lat, miejsce urodzenia: San Francisco)

Watch Dogs 2 - Josh
Watch Dogs 2 – Josh

Cechy: Cichy, Błyskotliwy, Ma swoje dziwactwa

Josh to najlepszy programista DedSec, jak również największy aktywista w całej grupie; to człowiek, który chce pozytywnie patrzeć na świat i zawsze zakłada, że ludzie mają dobre intencje. Choć wielu uważa go za naiwniaka, stanowi niezbędną przeciwwagę dla bardziej radykalnych członków DedSec.

Pomimo tego, że Josh chętnie pomaga ludziom, uchodzi za osobę nietowarzyską i zdystansowaną. Najlepiej czuje się przy klawiaturze, przekopując się przez kod, wyszukując wzorce w danych z mediów społecznościowych albo rozwiązując skomplikowane problemy kryptograficzne. Dla DedSeku, merytokracji złożonej z niezwykle utalentowanych osób słabo przystosowanych do społeczeństwa, był doskonałym kandydatem i z wielką radością przyjęli go w swoje szeregi.

Źródło: watchdogs.ubisoft.com

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie