Watch Dogs 2 vs. prawdziwe San Francisco. Jak Ubisoft odwzorował miasto?

Watch Dogs 2 vs. prawdziwe San Francisco. Jak Ubisoft odwzorował miasto?
Newsy PC PS4 XOne

Mała konfrontacja.

Fotorealizm w grach to jedna z cech, do której deweloperzy próbują się nieustannie zbliżać. Co z tego wychodzi? Pewnie jeszcze trochę czasu minie, nim patrząc na screeny pomylimy je z rzeczywistością, choć trzeba przyznać, że niektóre produkcje wyglądają naprawdę prawdziwie.

Jak z odwzorowaniem San Francisco poradzili sobie deweloperzy Ubisoftu w niedawno wydanym Watch Dogs 2? Jeden z internautów (pseudonim EYuiS) postanowił to sprawdzić i wrzucił na serwis Imgur kilkanaście fotek prawdziwego miasta, które zestawił z podobnymi kadrami uchwyconymi w grze.

Mamy tutaj J-Town, Chinatown, Peace Pagoda, Transamerica Pyramid, Dragon’s Gate, Embarcadero, Pier 35 czy Alcatraz. Co powiecie na pracę deweloperów? Spisali się?

Sprzedaż gier. Watch Dogs 2 wysoko, lecz nie dało rady liderowi z zeszłego tygodnia

Jak wynika z najnowszego zestawienia sprzedaży gier pudełkowych w Wielkiej Brytanii – prezentowanego przez firmę Chart-Track – wyspiarze nadal wybierają pierwszą opcję, czyli Call of Duty: Infinite Warfare. Gra od studia Infinity Ward pojawiła się na rynku 4 listopada i od tego czasu okupuje najwyższe miejsce podium.

W tym tygodniu pierwsza dziesiątka zestawienia powitała dwie nowości, które nie pozbawiły kapitana Reyesa zaszczytnego, pierwszego miejsca. Watch Dogs 2wylądowało na drugiej pozycji i jak podkreśla Chart-Track, miało naprawdę niedaleko do zepchnięcia lidera z tronu.

Kolejna nowość to Assassin’s Creed: The Ezio Collection, które musi się zadowolić ostatnią lokatą w TOP 10. Poniżej znajdziecie pełna listę sprzedażową – który z tych tytułów obecnie ogrywacie?

Sprzedaż gier pudełkowych w UK (13 listopada – 19 listopada):

1. Call of Duty: Infinite Warfare
2.  Watch Dogs 2 (NOWOŚĆ)
3.  FIFA 17
4. Battlefield 1
5. WWE 2K17
6. Forza Horizon 3
7. Dishonored 2
8. The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition
9. GTA V
10. Assassin’s Creed: The Ezio Collection (NOWOŚĆ)

Recenzje Watch Dogs 2 pokazują, czy Ubisoft wyciągnął wnioski po pierwszej części gry

Watch Dogs 2 zadebiutowało już na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a 29 listopada trafi również na komputery PC.

W sieci wylądowało sporo recenzji Watch Dogs 2, z których wyłania się obraz naprawdę udanej gry z ciekawą fabułą, interesującymi misjami pobocznymi i przemyślanymi umiejętnościami dla naszego bohatera. Produkcja nie ustrzegła się jednak bugów i spadków płynności. Nie każdemu też przypadła do gustu opowiedziana historia i postacie z gry.

Jak zatem widać, Watch Dogs 2 nie jest grą dla każdego, choć i tak zbiera lepsze noty od swojego poprzednika. W przypadku obecnej części, średnia z 24 recenzji gry w wersji na PS4 wynosi 85/100. Jedynka mogła się pochwalić średnią niższą o pięć oczek (według serwisu Metacritic).

Recenzje Watch Dogs 2 – wybrane oceny:

  • Telegraph – 100/100
  • NZGamer – 97/100
  • TheSixthAxis – 90/100
  • Digitally Downloaded – 90/100
  • Forbes – 90/100
  • Polygon – 80/100
  • Post Arcade (National Post) – 80/100
  • ThisGenGaming – 80/100
  • Attack of the Fanboy – 80/100
  • TrustedReviews – 80/100
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie