Watch Dogs 2 – gameplay PC zarejestrowany na karcie graficznej GeForce GTX 1080

Watch Dogs 2 – gameplay PC zarejestrowany na karcie graficznej GeForce GTX 1080
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy

Tak to wygląda na mocnym blaszaku.

Nvidia pokazała wczoraj trailer Watch Dogs 2 w wersji PC, na którym opisano dodatkowe efekty graficzne, które zobaczymy w grze dzięki kartom GeForce (szczegóły przypominamy poniżej).

Dzisiaj możemy natomiast spojrzeć na 13 minut z rozgrywki, którą zarejestrowano na układzie GeForce GTX 1080. Niestety nie zdradzono, w jakich ustawieniach uruchomiono grę, lecz byłoby wręcz dziwne, gdyby Nvidia chwaliła się filmikiem śmigającym niżej niż w Ultra.

Zapraszamy na gameplay i przypominamy, że Watch Dogs 2 pojawi się na komputerach już 29 listopada.

Watch Dogs 2 na PC – zobaczcie efekty dostępne na kartach graficznych GeForce

Watch Dogs 2 zadebiutowało już na konsolach PlayStation 4Xbox One i czekamy obecnie na spóźnioną nieco wersję PC, która wyląduje na rynku 29 listopada.

Posiadacze blaszaków, którzy odpala produkcję Ubisoftu na kartach GeForce, będą mogli skorzystać z dodatkowych efektów graficznych, które zostały przedstawione na poniższym zwiastunie gry.

W grze zastosowano między innymi następujące techniki graficzne firmy NVIDIA, które umożliwiły stworzenie interaktywnego świata:

HBAO+ (Horizon Based Ambient Occlusion) – zapewnia bardziej dokładne i realistyczne oświetlenie danej sceny

TXAA (Temporal Anti-Aliasing) – gładsze i wyraźniejsze krawędzie

HFTS (Hybrid Frustum Traced Shadows) + PCSS (Percentage Closer Soft Shadows) – realistyczne miękkie cienie

Watch Dogs 2 wykorzystuje też ANSEL, nową metodę wykonywania zrzutów ekranu w grach. Zdjęcia można wykonywać z dowolnej pozycji, modyfikować je za pomocą filtrów przetwarzania końcowego, przechwytywać obrazy HDR o wysokiej jakości i udostępniać je jako materiały o 360-stopniowym polu widzenia do obejrzenia na telefonie komórkowym, komputerze lub za pośrednictwem zestawu VR.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie