Watch Dogs 2 dostanie dwa razy większa mapę niż poprzednio

Czyżby czekała nas powtórka z Assassin’s Creed?

Jeden z dziennikarzy serwisu GamingBolt miał okazję usiąść razem z Dannym Belangerem, który pełni funkcję Game Directora przy projekcie Watch Dogs 2 i porozmawiać z nim o grze. Ten wyjawił mu kilka ciekawostek, w tym to, że producent chce naprawić największe wady pierwszej części Watch Dogs.

Mapa w Watch Dogs 2 będzie w przybliżeniu dwa razu większa. Watch Dogs miało dość mroczną historię, a Aiden był samotnym wilkiem. W Watch Dogs 2 historia będzie bardziej kolorowa, a Marcus będzie bardzo charyzmatyczny oraz społeczny. Jest częścią grupy DedSec, gdzie gracz ma swoich kumpli, a w trakcie operacji będzie można zobaczyć nową kulturę i zabawę – opowiada Belanger.


Widać zatem, że gra zmierza w dobrym kierunku. Podobna historia była w przypadku pierwszej części Assassin’s Creed. Twórcy przed jej wydaniem mocno nakręcili graczy – gra nie była zła, ale też nie na tyle rewolucyjna, jak niektórzy się spodziewali. Dopiero dwójka pokazała pazur, gdzie udało się naprawić większość błędów oryginału. Oby tak samo było w przypadku Watch Dogs 2. Przekonamy się o tym już w listopadzie tego roku.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

21 Shares
Share21
+1
Tweet