Watch Dogs 2 – dodatek “W ludzkich warunkach” już na PS4

Posiadacze komputerów oraz konsoli od Microsoftu muszą jeszcze poczekać na DLC.

W ludzkich warunkach to najnowszy dodatek do Watch Dogs 2, który wylądował póki co jedynie na PlayStation 4, a pozostałe platformy (PC, Xbox One) zaszczyci w dniu 23 marca.

DLC jest darmowe dla posiadaczy przepustek sezonowych do Watch Dogs 2 lub odpłatne dla pozostałych graczy. W PS Store płacimy za rozszerzenie 63 zł. Co w zamian dostajemy?

– 3 historie fabularne
– Nowe misje elitarnego trybu współpracy
– Nowy archetyp przeciwnika zwalczającego hakerów

Tak przedstawiają się nowe misje:

Automata
Gdy TIDIS zaczyna się chełpić, że należący do tej firmy prototyp samochodu biometrycznego jest nie do zhakowania, DedSec postanawia udowodnić, że to nieprawda. Przy okazji hakerzy poznają mroczne tajemnice TIDIS.

Po pierwsze – nie szkodzić
Tropiąc niebezpieczne oprogramowanie ransomware, które zagraża miejskim szpitalom oraz reputacji DedSecu, Marcus łączy siły z ekipą Jordiego, by zmierzyć się z rosyjską mafią i zdobyć klucz do unieszkodliwienia programu.

Ostry dyżur
Biohakerka Lenni wpada na trop tajemniczej organizacji, która eksperymentuje na bezdomnych, w zamian obejmując ich opieką medyczną. Czy DedSec i Prime_Eight zdołają odłożyć na bok dzielące ich różnice i zjednoczą się w obliczu wspólnego wroga?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.