Premiera Warhammer 40 000: Darktide opóźniona. Krwawy FPS wymaga udoskonaleń

Warhammer 40 000: Darktide - premiera została opóźniona
PC Xbox Series

Zła wiadomość dla graczy czekających na Warhammer 40 000: Darktide. Kooperacyjna strzelanka potrzebuje nieco więcej czasu w produkcji.

Produkcja miała pierwotnie ukazać się już we wrześniu, ale poczekamy znacznie dłużej. Na PC zagramy dopiero 30 listopada, a wersja na Xbox Series X oraz S zostanie udostępniona „chwilę później”.

Opóźnienie premiery gry jest prawdopodobnie jedną z najtrudniejszych decyzji, przed jaką staje deweloper i nie jesteśmy nią zachwyceni. Mimo to mamy nadzieję, że świadczy to o naszym zaangażowaniu w poświęcenie niezbędnego czasu i zrobienie wszystkiego, co konieczne, aby dostarczyć wam najlepszą możliwą grę.
Choć jesteśmy zaszczyceni wspaniałymi opiniami na temat gry, potrzebujemy więcej czasu, aby poprawić stabilność, wydajność i doszlifować najważniejsze systemy. Każdy z nich jest kluczowy, aby upewnić się, że mamy najlepsze możliwe doświadczenie dla Was, graczy.

– poinformował Martin Wahlund, szef i współzałożyciel Fatshark

To nie pierwsze opóźnienie Darktide. Gra miała pierwotnie ukazać się w zeszłym roku, ale twórcy zdecydowali się na przesunięcie jej premiery z uwagi na chęć dopracowania projektu. Miejmy nadzieję, że obejdzie się bez kolejnych opóźnień.

Warhammer 40 000: Darktide trafi na PC i Xbox Series X oraz S. Gra będzie też dostępna w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie