Warframe: Wojna Wewnętrzna w grudniu na PS4 i Xbox One. Oglądajcie nowe trailery

Warframe: Wojna Wewnętrzna w grudniu na PS4 i Xbox One. Oglądajcie nowe trailery
Filmiki z gier Newsy PS4 XOne

Darmowy dodatek coraz bliżej!

W trakcie The Game Awards mającego miejsce w Hollywood w Kalifornii, niezależny producent i wydawca gier Digital Extremes ogłosił, że wyczekiwana, zrealizowana w kinowym stylu przygoda Wojna Wewnętrzna, już w grudniu trafi za darmo do osób grających w Warframe na systemach Xbox One oraz PlayStation 4.

Digital Extremes udostępniło też dwa nowe filmy z Wojny Wewnętrznej, w których skupiono się na nadchodzących personalizacjach dla graczy i pokazano przedsmak zbliżającej się przygody.

Dzięki dodatkowi Wojna Wewnętrzna gracze odkryją nowe granice dla swoich możliwości, zapuszczając się do fortecy Królowej Grineer, by poznać tam tajemnice dotyczące przeszłości Tenno i ich prawdziwych umiejętności. Aktualizacja zawiera również nową broń, skórki, mapy i przeciwników, jak również kilka sekretów, które zostaną ujawnione bliżej premiery. Aby zagrać w nową opowieść w dniu premiery, grający w Warframe muszą ukończyć przygodę Drugi Sen i odblokować Pluto-Sedna Junction.

Darmowa aktualizacja Wojna Wewnętrzna będzie dostępna na systemach PlayStation 4 oraz Xbox One już w grudniu. Dokładna data zostanie podana bliżej premiery.

Dodatek wprowadza nowe elementy rozgrywki, nowych wrogów, bronie, element personalizacji, nowy typ misji, dziesiątki sekretów i wiele więcej:

MISJA FABULARNA: Gracze odkryją sekrety imperium. Forteca królowej skrywa labirynt jaskiń pełnych technologii Grineer. Zda się im jednak o wiele bardziej wystawna niż dotychczasowe imperialne lokacje. Mimo dworskiego blichtru forteca jest pilnie strzeżona przez liczne oddziały, w których szeregach natrafić można na całkiem nowe jednostki. Ominięcie zabezpieczeń i obrońców i infiltracja komnat królowej okaże się zadaniem trudnym, lecz wartym sekretów, jakie można tam odkryć!

NOWI WROGOWIE: Nowy szczep Grineer zasili szeregi imperium. Ciężkozbrojni, dumnie noszący czerwone liberie Strażnicy Kuva należą do najbardziej elitarnych jednostek w armii Królowej. Często towarzyszą im przebiegłe, pełniące rolę królewskich błaznów istoty. Uwaga! Atakują szybko i są śmiercionośne jak słaby dworski żart.

NOWE BRONIE: By stawić czoła nowym przeciwnikom, gracze sięgną po rozszerzony arsenał:
– Twin Rogga – Para pistoletów siejących śmierć tak w zwarciu jak i z dystansu.
– Zarr – Podobna do muszkietu w stylu sci-fi, ta silna broń ma tak wielkiego kopa, że położy trupem po kilku przeciwników, albo jednym strzałem z bliska zakończy żywot nawet większych wrogów.
– Kesheg – Połyskujące, zdobna laska do walki wręcz, śmiercionośna w rękach wojownika praktykującego starcie w zwarciu.

NOWE ELEMENTY PERSONALIZACJI: Gracze podarują swoim Warframe’om, statkom i towarzyszom nowy wygląd dzięki świeżutkim zbrojom i skórkom, Syandana i Sugatra.

NOWY TYP MISJI: W nowym typie misji – ‘Assault’ – gracze staną przed wieloetapowym wyzwaniem z pogranicza cichej infiltracji i akcji, gdzie ich zadaniem będzie wdarcie się do ukrytej w pasie asteroid bazy wroga i powstrzymanie planowanego przezeń ataku.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie