Warframe – aktualizacja „The Glast Gambit” jeszcze dziś na PC

Warframe – aktualizacja „The Glast Gambit” jeszcze dziś na PC
Filmiki z gier Newsy PC

Prezent dla pecetowych graczy Warframe.

Niezależny deweloper i wydawca, Digital Extremes, niczym Święty Mikołaj wrzuca pod choinkę ostatni już w tym roku prezent dla graczy Warframe. Darmowa aktualizacja na PCThe Glast Gambit – zostanie wydana dzisiaj i zawiera najnowszego Warframe, Nidus, dla frakcji Infested (Plaga), nowe zadanie, bronie, opcje personalizacji, mody i wiele więcej.

Aktualizacja dostępna będzie całkowicie za darmo dla wszystkich graczy, którzy ukończyli tegoroczny dodatek Wojna Wewnętrzna. Wezwani przez Ergo Glasta, należącego do Sekwencji Perrin, na posterunek zwany Kolonią Mycona, gracze odkryją ludność, która podejmuje się dość podejrzanych działań, oraz poznają równie tajemniczą postać, będącą kluczem do ich sukcesu. Chciwy arystokrata frakcji Corpus, Nef Anyo, porywa dzieci Kolonii Mycona i to właśnie do Tenno należy obowiązek sprowadzenia ich do domu. Zmierz się z Nefem w Trybie Indeks i pokonaj go w jego własnej grze. Jednak bądź czujny i uważaj na Tenno – pozory mylą.

Najnowszy zwiastun The Glast Gambit, ukazujący najważniejsze cechy aktualizacji można zobaczyć tutaj:

Filmik prezentujący nowego Warframe’a Nidus:

Najważniejsze elementy aktualizacji The Glast Gambit uwzględniają:

  • NOWEGO WARFRAME: Zainfekuj wrogów zdolnościami frakcji Infested, które znajdą się posiadaniu nowego wojownika Lotus – Nidusa. Szerz Zarazę spawnując Czerwie, które wyszukują wrogów znajdujących się w pobliżu, unieruchamiają swoimi mackami i przenoszą na nich obrażenia, które gracz zada zainfekowanym ofiarom.
  • NOWE ZADANIE: Nef Anyo porwał dzieci Kolonii Mycona, a Tenno muszą stawić mu czoła w Trybie Indeks i pokonać go w jego własnej grze.
  • NOWE BRONIE: Ostrożnie korzystaj w nowych Broni i Opcji personalizacji, ponieważ zostały one uszkodzone przez Zarazę.
  • HEMA – Ten symbiotyczny karabin powtarzalny wysysa życie z przeciwników by wytworzyć amunicję; co więcej, każdy strzał w głowę uzdrawia naszą postać
  • HIRUDO – Rozerwij ciała wrogów ostrymi jak brzytwa kastetami. Broń zmniejsza pasek życia przy każdym krytycznym ciosie.
  • MODY RIVEN: Zwiększ swoją siłę korzystając z Modów Riven do Broni Bocznych – pamiętaj, że zanim odkryjesz ich moce, będziesz musiał udowodnić, że jesteś ich godzien.
  • THORAC SYANDANA: Przywdziej nową skórkę Plagi.The Glast Gambit jest kontynuacją Wojny Wewnętrznej – największej i najbardziej kompleksowej aktualizacji do Warframe® w 2016 roku, przygotowanej przez Digital Extremes, na PC, PlayStation®4 oraz Xbox One. Wynosząc Warframe do pierwszej trójki najczęściej ogrywanych gier na Steamie w dniu premiery, Wojna Wewnętrzna wciąga graczy w mrożącą krew w żyłach podróż z nowymi misjach, planetami oraz wbijającymi w fotel przerywnikami filmowymi.

Deweloper Warframe pochwalił się również, że liczba zarejestrowanych użytkowników w grze przekroczyła 26 milionów. Osoby chcące dołączyć do społeczności i pobrać grę powinny odwiedzić oficjalną stronę Warframe – www.warframe.com.

Źródło: materiał wydawcy

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie