Warface – cyborgi i piramidy, czyli nowa Operacja Specjalna „Anubis”

Gracze muszą wysadzić w powietrze łódź podwodną, zneutralizować bazę rakietową, zniszczyć ukrytą w głębi piramidy fabrykę cyborgów i wiele więcej!

Operacja Specjalna „Anubis”, od dziś dostępna w darmowej strzelance Cryteka Warface, wzbogaca rozgrywkę o futurystyczne zagrożenie, schowane przed światem w starożytnej piramidzie. Anubis – nazwana imieniem egipskiego boga śmierci – to epicka misja do trybu kooperacji, podzielona na trzy fazy i rozgrywająca się w Afryce Wschodniej. Gracze muszą wspólnie przedrzeć się przez sieć wrogich baz oraz w fazie finałowej zdobyć piramidę, aby zapobiec śmiertelnym planom Blackwood.

Akcja rozpoczyna się w momencie, kiedy jednostka Warface ląduje w pobliżu bazy rakietowej, do której próbują przedostać się oddziały wroga. Pierwszym zadaniem będzie przeniknąć kompleks w ogniu pocisków z automatycznych wyrzutni i znaleźć sterownię, gdzie można dezaktywować rakiety. Następnie gracze zaczną przedzierać się przez kanion, ostrzeliwani przez wrogie oddziały, w celu zniszczenia łodzi podwodnej Blackwood. Ostatnią fazą misji będzie przedostanie się do serca piramidy, gdzie mieści się fabryka cyborgów i unieszkodliwienie wrogiej bazy oraz przetrwanie ciężkiego ataku oraz nadciągającej burzy piaskowej.


Trzy fazy nowej Operacji Specjalnej będą wymagały od graczy połączenia zalet wszystkich czterech klas postaci, a każda faza dodatkowo zmusi jednostki Warface do zastosowania innej taktyki, aby ostatecznie wypełnić misję i pokonać wroga.

Operacja Specjalna Anubis to najnowszy dodatek do Warface. Kolejne mapy, misje, broń, skórki, przedmioty i wyzwania będą pojawiać się w grze regularnie, aby zapewnić rosnącej społeczności graczy rozrywkę na najwyższym poziomie.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

13 Shares
Share13
+1
Tweet