Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Warface świętuje trzy lata nieustającej akcji

Z tej okazji w sieci ląduje aktualizacja Black Shark.

Warface, darmowa strzelanina Cryteka, świętuje swoje trzecie urodziny w Europie, Ameryce Północnej oraz Turcji. Z tej okazji na graczy czeka wiele atrakcji, w tym dodana dziś obszerna Operacja Specjalna Black Shark.

Zadaniem graczy, którzy podejmą wyzwanie Operacji Black Shark, będzie przedarcie się przez gąszcz pomieszczeń potężnego wieżowca, wznoszonego przez spiskującą, wrogą organizację militarną Blackwood. Gracze stworzą elitarny oddział sprytnych i nieugiętych żołnierzy Warface, którzy będą musieli pokonać kolejne, opanowane przez wroga piętra wieżowca, zniszczyć jego oddziały, a w końcu doprowadzić do zawalenia się budynku.

Zadanie nie będzie należało do łatwych, bo Blackwood także wysłał swoje najlepsze jednostki w misję, obwarował budynek automatycznymi wieżyczkami obronnymi oraz oddziałami cyborgów. Rajd na wieżowiec zmusi graczy do błyskawicznych zmian taktyki oraz ścisłej pracy w zespole. Operacja Specjalna Black Shark pojawi się dziś w grze wraz z nowymi osiągnięciami oraz dodatkową bronią.

Od momentu wydania Warface przeszło diametralne zmiany. Operacja Black Shark to już 37 duża aktualizacja. Obecnie gracze mają do wyboru ponad 50 map PvP w ośmiu trybach oraz 400 wariacji broni. Tylko w ostatnich 12 miesiącach w grze pojawiło się osiem map PvP, Operacje Specjalne Anubis i Earth Shaker, wiele broni i skórek, w tym inspirowany Crysisem nanosuit.

Źródło: Materiał producenta

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się