Warface świętuje trzy lata nieustającej akcji

Warface świętuje trzy lata nieustającej akcji
Filmiki z gier Newsy PC Wideo X360

Z tej okazji w sieci ląduje aktualizacja Black Shark.

Warface, darmowa strzelanina Cryteka, świętuje swoje trzecie urodziny w Europie, Ameryce Północnej oraz Turcji. Z tej okazji na graczy czeka wiele atrakcji, w tym dodana dziś obszerna Operacja Specjalna Black Shark.

Zadaniem graczy, którzy podejmą wyzwanie Operacji Black Shark, będzie przedarcie się przez gąszcz pomieszczeń potężnego wieżowca, wznoszonego przez spiskującą, wrogą organizację militarną Blackwood. Gracze stworzą elitarny oddział sprytnych i nieugiętych żołnierzy Warface, którzy będą musieli pokonać kolejne, opanowane przez wroga piętra wieżowca, zniszczyć jego oddziały, a w końcu doprowadzić do zawalenia się budynku.

Zadanie nie będzie należało do łatwych, bo Blackwood także wysłał swoje najlepsze jednostki w misję, obwarował budynek automatycznymi wieżyczkami obronnymi oraz oddziałami cyborgów. Rajd na wieżowiec zmusi graczy do błyskawicznych zmian taktyki oraz ścisłej pracy w zespole. Operacja Specjalna Black Shark pojawi się dziś w grze wraz z nowymi osiągnięciami oraz dodatkową bronią.

Od momentu wydania Warface przeszło diametralne zmiany. Operacja Black Shark to już 37 duża aktualizacja. Obecnie gracze mają do wyboru ponad 50 map PvP w ośmiu trybach oraz 400 wariacji broni. Tylko w ostatnich 12 miesiącach w grze pojawiło się osiem map PvP, Operacje Specjalne Anubis i Earth Shaker, wiele broni i skórek, w tym inspirowany Crysisem nanosuit.

Źródło: Materiał producenta

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie