Darmowy FPS od Crytek wchodzi w Battle Royale

Darmowy FPS od Crytek wchodzi w Battle Royale
Newsy PC

Każdy chce skorzystać na popularności trybu battle royale, rozpowszechnionego przez PlayerUnknown’s Battlegrounds. Kolejnym tytułem, który ma zaoferować graczom taką formę zabawy, będzie darmowa strzelanina Warface od studia Crytek.

Poniżej komunikat, jaki opublikował deweloper na Steam w tej sprawie.

12 mocnych premier na obecny tydzień. Hit od Rockstar, polski horror, genialne RPG w nowej wersji, powrót Star Wars…

Żołnierzu! Niewątpliwie, jest to najtrudniejsze wyzwanie roku. Nowy tryb gry – Battle Royale – będzie wymagał od ciebie stałej gotowości. Tryb gry pojawi się w najbliższej aktualizacji i będzie dostępny tylko przez ograniczony czas.

MAPA

Warface oferuje mnóstwo trybów gry. Niektóre są bardziej konserwatywne i klasyczne, nadające się do scenariusza 5 na 5. Inne z kolei są bardziej dynamiczne i, możliwe, nawet arkadowe. Z Battle Royale chcieliśmy stworzyć coś na delikatnym pograniczu tych dwóch kierunków. W końcu powstała walka w szybkim tempie z odrobiną nieprzewidywalności. Bo przecież nigdy nie wiesz, jaką broń uzyskasz, a sama akcja toczy się na największej mapie PvP, którą kiedykolwiek widziano w grze.

GŁÓWNE CECHY TRYBU

  • Tryb gry naśladuje klasyczny scenariusz: każdy za siebie.
  • Dynamiczne zaangażowanie, które zawsze trzyma cię w napięciu – chwilkę zamarudzisz, a już jesteś narażony na pewną śmierć.
  • Olbrzymia nowa mapa z mnóstwem obszarów do zbadania. Wszystkie rundy będą niepodobne do siebie – nigdy nie wiesz, gdzie się skierujesz, uciekając przed goniącą cię zabójczą strefą.
  • Mnóstwo osiągnięć do odblokowania!

KIEDY?

Tryb gry pojawi się w najbliższej aktualizacji i będzie dostępny tylko przez ograniczony czas. Chętnie wysłuchamy, co sądzicie o tym. Po zebraniu i przeanalizowaniu waszej opinii ulepszymy ten tryb gry i wprowadzimy go ponownie!

Nie przegap największej bitwy 2017 roku!

To jak, szykujecie się już do walki?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie