Crytek i ESL tworzą nową serię turniejów e-sportowych Warface

Crytek i ESL tworzą nową serię turniejów e-sportowych Warface
E-sport Newsy PC X360

Nagrody pieniężne do zdobycia w darmowych, cotygodniowych turniejach ESL Go4Warface.

Crytek ogłosił dzisiaj, że razem z ESL stworzą serię turniejów sieciowych o nazwie ESL Go4Warface, w których będą mogli wziąć udział wszyscy gracze Warface, darmowej, sieciowej gry FPS. ESL jest największą organizacją e-sportową na świecie i wiele z dzisiejszych gwiazd e-sportu zaczynało swoją przygodę z profesjonalnym graniem, biorąc udział w darmowych turniejach ESL Go4, w których łączna pula nagród pieniężnych przekroczyła milion euro.

Jesteśmy szczęśliwi, mogąc połączyć siły z ESL i zaoferować fanom FPSów oraz naszej stale powiększającej się społeczności nowy sposób na rywalizację. Rozgrywka w Warface opiera się na szybkiej akcji i taktycznej pracy zespołowej, która świetnie nadaje się do intensywnych zawodów e-sportowych. Dzięki regularnym aktualizacjom zawartości i funkcji, Warface nieustannie się rozwija, a to jest okazja dla nas, aby wkroczyć na scenę e-sportową. Z niecierpliwością czekamy na graczy, którzy na polu bitwy dadzą z siebie wszystko – przyznaje Ilya Mamontov, Director of Game Operations w Crytek.

Początkowa pula nagród w serii turniejów Go4Warface wyniesie ponad 10 tys. euro i z czasem będzie powiększana. Gracze stworzą drużyny, które będą walczyć w cotygodniowych turniejach z pulą nagród 100 euro każdy, a osiem najlepszych drużyn raz w miesiącu zmierzy się w walce o 500 euro. Pierwszy turniej rozpoczyna się w niedzielę, 7 sierpnia. Wszyscy gracze i drużyny o różnych stopniach zaawansowania mogą wziąć w nim udział za darmo. Więcej informacji i zapisy do turnieju można znaleźć na stronie: http://play.eslgaming.com/warface/europe/.

W Warface gracze wcielają się w rolę jednej z czterech dostępnych postaci – strzelca, snajpera, inżyniera lub medyka – i połączą siły, aby w drużynie zdominować pole bitwy. Gracze mają dostęp do ponad 100 broni z tysiącami możliwych kombinacji dodatków. Warface jest regularnie aktualizowane o nowe funkcje, misje, mapy i sprzęt. Dzięki takiej dbałości o społeczność gra posiada obecnie ponad 30 milionów zarejestrowanych użytkowników na całym świecie.

Źródło: Materiał wydawcy

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie