Darmowy Warface otrzymał nowego wydawcę. Co to oznacza dla graczy, którzy założyli już konto w grze?

Darmowy Warface otrzymał nowego wydawcę. Co to oznacza dla graczy, którzy założyli już konto w grze?
Newsy PC X360

Crytek przekazał prawa wydawnicze na Amerykę Północną i Europę do My.com.

Międzynarodowy wydawca My.com i deweloper Crytek ogłaszają, iż od lutego 2017 w Ameryce Północnej i Europie oficjalnym wydawcą strzelaniny Warface będzie My.com. Firma ta posiada w swoim portfolio m.in., takie tytuły sieciowe jak: Revelation Online, Armored Warfare i Skyforge.  My.com zajmie się wydawnictwem, podczas gdy Crytek skupi się rozwijaniu i wspieraniu tytułu, dostarczając nowe aktualizacje do Warface na całym świecie.

Ta nowa współpraca pozwoli Crytekowi skupić się rozwoju i dostarczaniu nowej zawartości do Warface, ten zabieg stworzy więcej możliwości na cieszenie się grą dla fanów tytułu. Zaplanowano już różne wydarzenia i aktywności e-sportowe dla Europy i Ameryki Północnej. Crytek i My.com zaplanowali płynne przeniesienie operacji na kontach graczy. Postaci, przedmioty, nagrody, osiągnięcia oraz stan waluty zostaną zapisane. Szczegółowe instrukcje będą dostępne wkrótce oraz zakomunikowane wszystkim graczom Warface przez kanały społeczności, w tym forum gry.

Crytek i My.com oczekują z niecierpliwością wzrostu zainteresowania tytułem w Ameryce Północnej i Europie związanego z obecną zmianą wydawcy.  Zespół My.com poznał bardzo dokładnie grę Warface dzięki ekspertyzie swojego macierzystego przedsiębiorstwa Mail.ru, które jest bliskim partnerem Cryteka i zarządzało Warface w krajach WNP przez 4 lata czyniąc tytuł jednym z przodujących FPS’ów w tym regionie, z 40 milionami zarejestrowanych graczy – stwierdza Faruk Yerli, założyciel i dyrektor zarządzający Crytek.

Zespoły Crytek i My.com będą wspierać społeczność Warface w okresie przejściowym. Gracze mogą znaleźć szczegółowe informacje oraz zadawać pytania na tej stronie.

Warface to drużynowa strzelanina z wieloma trybami gry i ogromnym wyborem broni, oferująca zarówno kooperację i rywalizację. Gracze wybierają spośród czterech postaci – Medyka, Snajpera, Inżyniera i Strzelca, a ich zadaniem jest współpraca w celu pokonania wrogiej frakcji militarnej Blackwood w trybie PvE lub intensywne potyczki w wybranej drużynie w trybie PvP. Grę można pobrać za darmo z www.warface.com bądź ze Steama.

Źródło: materiał producenta

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie