Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Warcraft 3 Reforged oficjalnie!

Blizzard zapowiada odświeżoną wersję hitu sprzed lat.

Blizzard przekazał, że pracuje nad odświeżoną wersją gry Warcraft 3, która pierwotnie ukazała się w 2002 roku. Produkcja w nowej wersji ma pojawić się na rynku w 2019 roku. Jak się prezentuje?

Twórcy całkowicie przemodelowali postacie i otoczenie, dzięki czemu bardziej pasują do dzisiejszych standardów. Dodatkowo rozdzielczość ma wynosi nawet 4K. W skład produkcji wejdzie podstawowa kampania znana z trzeciej części gry Warcraft oraz dodatek Frozen Throne.

Oczywiście nie zabraknie też możliwości rozgrywki w sieci, która jest esencją Warcraft 3. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun produkcji. Dajcie koniecznie znać, co sądzicie o grze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%