Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Warcraft 3: Reforged – Blizzard przeprasza i zwraca pieniądze

Odświeżona wersja klasyka sprzed lat zadebiutowała parę dni temu i okazała się totalną klapą. Blizzard przeprasza graczy i oferuje zwrot pieniędzy tym, którzy czują się rozczarowani grą.

Kilka dni temu pisaliśmy o premierze Warcraft 3: Reforged, która z wielu względów zawiodła oczekiwania fanów. Jest to najgorzej oceniany tytuł na Metacritic.com – aktualnie średnia ocen graczy w tym serwisie wynosi niespełna 0,5 (na podstawie ponad 24 tysięcy opinii!). Przede wszystkim krytykuje się złą jakość produkcji (m.in. rażące błędy w oprawie audio-wizualnej) i niedopełnienie przedpremierowych obietnic z nią związanych.

Bardzo szybko do graczy dotarła wiadomość, że mogą odzyskać pieniądze wydane na Reforged. Zwroty są możliwe za pośrednictwem witryny Battle.net – wystarczy podać powód decyzji. Jak piszą gracze na forum Reddit, pieniądze refundowane są prawie natychmiastowo (w ciągu zaledwie kilka minut), podczas gdy w innych przypadkach na ich odzyskanie czeka się o wiele dłużej.

Ponadto Przedstawiciele Blizzarda opublikowali na oficjalnym forum oświadczenie, w którym przepraszają wszystkich graczy rozczarowanych produkcją. „Chcemy przeprosić wszystkich, których gra zawiodła”, czytamy w poście przedstawiciela wydawcy. Dalej firma zapewnia, że mimo wszystko cieszy się z premiery Reforged i planuje stopniowo wydawać kolejne łatki, które poprawią jej jakość.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się