War Thunder ogłasza cotygodniowe wydarzenia z bitwami morskimi

War Thunder ogłasza cotygodniowe wydarzenia z bitwami morskimi
Newsy PC PS4

Będzie się działo!

Regularne testowanie rozgrywki w wieloplatformowych bataliach na platformach PC i PS4 w zróżnicowanych trybach gry, różnorodnym otoczeniu i z szerokim wachlarzem morskich maszyn rozpocznie się już w ten weekend.

Gaijin Entertainment zapowiedział dziś start regularnych, cotygodniowych sesji testowych, dostępnych dla graczy na platformach PC oraz PS4. Druga faza pre-beta testów oznacza możliwość wypróbowania wachlarza jednostek wodnych w różnych trybach rozrywki.

W dniach od 24 do 27 lutego uczestnicy zamkniętych pre-beta testów staną za kołem sterowym zaawansowanych technicznie jednostek torpedowych i kanonierek, które zadziwią graczy swoją siłą ognia i mobilnością. Ponadto, testerzy będą mieli okazję wypróbować nową wersję podglądu uszkodzeń i usprawniony system stabilizacji uzbrojenia podczas walki na morzu oraz różne tryby rozgrywki. W tym czasie twórcy gry będą wprowadzać nowe możliwości, dopracowywać rdzeń rozgrywki i fizyki jednostek wodnych w celu dostarczenia fanom wodnych bitew pełnoprawnego produktu.

Uczestnicy dotychczasowych pre-beta testów wypróbowali już kilka rodzajów jednostek wodnych – od szybkich torpedowców i kanonierek, uniwersalnych okrętów eskortowych i kutrów zwalczania okrętów podwodnych uzbrojonych w wielkokalibrowe działa, po artylerię rakietową. Bitwy rozgrywały się na wielu mapach, w tym w skandynawskim kole podbiegunowym, przy wybrzeżu Anglii i na tropikalnych wodach Afryki. Nowe tryby gry oferowały niespotykane wcześniej wyzwania, takie jak ochrona jednostek w trybie „Konwoju” przy jednoczesnych próbach zniszczenia statków transportowych nieprzyjacielskiego zespołu i unikaniu zagrożeń czyhających w powietrzu.

Więcej szczegółów zostanie opublikowanych na Blogu Deweloperskim War Thunder w nadchodzących tygodniach.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie