War Thunder – nalewka Wiedźmy w Halloween

War Thunder
Newsy PC PS4

Wyścigi Nocnych Wiedźm, zaczarowane czołgi oraz promocje w sklepie z okazji czwartej rocznicy beta testów War Thunder.

Gaijin Entetertainment informuje, że War Thunder, MMO utrzymywane w realiach II Wojny Światowej, świętuje obchody Halloween i 4. rocznicę startu otwartych beta testów gry. W związku wydarzeniami, deweloperzy przygotowali dla fanów War Thunder liczne nagrody, promocje i konkursy.

Pierwsze aktywności będą miały miejsce w najbliższy piątek, 28 listopada i potrwają do środy, 2 listopada. Piloci oraz czołgiści wezmą udział w specjalnych, halloweenowych wyścigach samolotów i czołgów. Lotnicy zasiądą za sterami – pochodzącego z dywizjonu „Nocne Wiedźmy” – okrytego złą sławą, sowieckiego, nocnego bombowca Polikarpow Po-2. Głównym zadaniem gracza będzie unikanie ostrzału wieżyczek wrogich samolotów i przekroczenie linii mety na pierwszym miejscu. Identyczne przedsięwzięcie organizowane jest dla fanów sił naziemnych, którzy, usadawiając się za kierownicą pozbawionego załogi niszczyciela czołgów M18 Hellcat, ścigać się będą do specjalnie przygotowanego grobu.

Każdy fan War Thundera, który wygra Halloweenowy wyścig , otrzyma w nagrodę specjalny Kociołek Wiedźmy. Pozyskane trofeum udostępni graczom unikalne elementy dekoracyjne, takie jak dynie lub kapelusz czarownicy oraz specjalne premie, które zwiększą zyski z rozegranych gier.

Jesienny festiwal to także 50-procentowe zniżki na pojazdy, konta premium, modyfikacje oraz wszystkie przedmioty dostępne w grze. Gracze codziennie mogą spodziewać się nowych promocji oraz dodatkowych wydarzeń, które zakończą się dopiero w trakcie dwudniowych obchodów 4 rocznicy pojawienia się beta testów War Thunder, czyli 1 i 2 listopada.

Źródło: Materiał wydawcy

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie