Walka w Dishonored 2 to nie przelewki

Walka w Dishonored 2 to nie przelewki
Filmiki z gier Newsy PC PS4 Wideo XOne

Przeciwnicy nie będą mieli łatwo z naszych bohaterem.

W sieci pojawił się nowy materiał prosto z Gamescomu, na którym możemy zobaczyć kilka ciekawych ujęć z Dishonored 2. Tym razem przyglądamy się walce, a dokładnie atakom z ukrycia. Druga część materiału pokazuje z kolei starcie z robotem.

Widać, że gracz będzie mógł na różne sposoby rozprawić się z wrogiem. Niektóre akcje, zwłaszcza te z początku filmiku pokazują również brutalność naszego protagonisty.

Jak ostatecznie będzie się grać w Dishonored 2 przekonamy się już w listopadzie tego roku. Gra wyląduje na PS4, XOne oraz PC.

Dishonored 2 będzie dwa razy dłuższe od poprzednika

Harvey Smith ze studia producenckiego odpowiedzialnego za Dishonored 2 powiedział, że ukończenie drugiej odsłony zajmie od 12 do 20 godzin. Wygląda więc na to, że produkcja będzie dwa razy dłuższa od pierwowzoru.

Jeśli pierwsze Dishonored starczało większości osobom na 8-12 godzin,  to Dishonored 2 zajmie zapewne 12-20 godzin – potwierdził za pośrednictwem Twittera Smith.

Gra ma zadebiutować już 11 listopada tego roku na PC, PS4 oraz XOne. Wtedy też przekonamy się, czy faktycznie produkcja będzie tak długa.

Swoją drogą, pierwsza część wam się podobała?

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie