Twórcy Dishonored pracują nad nowym projektem. Nie chodzi o Deathloop

Twórcy Dishonored pracują nad nowym projektem. Nie chodzi o Deathloop
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Deweloperzy odpowiedzialni za Dishonored pracują nad nową grą. Arkane Studios tworzą projekt, który nie jest powiązany z Deathloop.

Arkane Studios mają na swoim koncie kilka wybitnych produkcji. Seria Dishonored i świetne Prey z 2017 roku sprzedały się dobrze i zebrały bardzo wysokie oceny, a Arkane zyskało dzięki temu środki na dalszą, szeroko zakrojoną pracę.

Studio na ten moment rozwija Deathloop. Co ciekawe, deweloperzy odpowiedzialni za wspomnianą wcześniej serię o skrytobójcach i kosmiczny immersive sim mają teraz pracować nad kolejnym, niezapowiedzianym projektem.

Harvey Smith z Arkane Austin udzielił niedawno wywiadu dla portalu Vandal. Deweloper zdradził, że pracował przez cztery lata w Arkane Lyon przy D2, a teraz powrócił do Austin, aby pracować nad nową grą, którą nie jest Deathloop.

Na ten moment nie mamy innych informacji o nowym projekcie, ale bardzo możliwe, że chodzi o kolejną odsłonę Dishonored lub Prey. O ile ten drugi tytuł nie sprzedał się wybitnie dobrze, tak nowa przygoda skrytobójców jest czymś, na co czekają fani.

Warto tutaj przypomnieć słowa Phila Spencera, który stwierdził, że Bethesda (a co za tym idzie Arkane) będą istotnymi elementami Microsoftu w 2021 roku. Być może po lub na krótko przed premierą Deathloop ujrzymy zapowiedź nowej produkcji od Arkane?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie