W końcu wiemy, jak wygląda najnowsza część Ratchet & Clank

Insomniac Games zaprezentowało pierwszy zwiastun z Ratchet & Clank oraz spory film z rozgrywki. Taka grafika w platformówce nam się podoba!

Czyżby szykował się hit na PlayStation 4? Wiosną przyszłego roku ma się pojawił całkiem nowy Ratchet & Clank. Produkcja ma bazować na filmie o tym samym tytule. Więcej szczegółów jeśli chodzi o fabułę jednak nie znamy, ale zapewne tragi E3 2015 rozwieją wszelkie wątpliwości.

Najważniejsze, że możemy podziwiać grę w akcji. Insomniac Games zaprezentowało dwa filmiki, które prezentujemy poniżej. Jeden to typowy zwiastun, chociaż stworzony na silniku gry, a drugi jest materiałem z rozgrywki. Gra wygląda jak film animowany. Takich platformówek chcemy zdecydowanie więcej!


Co ciekawe, na początku wydawało się, że nowy Ratchet & Clank na PlayStation 4 będzie po prostu remastered pierwszej odsłony gry. Teraz okazuje się, że twórcy postanowili pokazać nową historię, której bliżej do wersji filmowej (premiera w kinach w przyszłym roku, w podobnym okresie co gry) niż tej elektronicznej.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet