Rivet, czyli nowa postać z Ratchet & Clank: Rift Apart

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Ratchet & Clank: Rift Apart – nareszcie znamy informacje na temat bohaterki gry

PlayStation opublikowało kolejny zwiastun z najnowszego Ratchet & Clank: Rift Apart. Większość materiału skupia się na zaprezentowaniu nam Rivet, czyli odpowiednika Ratcheta z innej rzeczywistości. Sądząc po zaprezentowanych fragmentach, sporą ilość czasu w grze spędzimy, grając właśnie nią.

Od czasu pierwszej prezentacji Ratchet & Clank: Rift Apart nie jestem w stanie uwierzyć w to, co prezentuje nam PlayStation. Bez wątpienia będzie to świetny tytuł, który sprawdzi świetne możliwości konsoli PS5. Dla przypomnienia w grze będziemy mieli bardzo dynamicznie skoki między różnymi wymiarami. Nie uświadczymy przy tym żadnych loading screenów mimo to, że będziemy zmieniać całkowicie lokacje, w których się znajdziemy.

Nowy trailer Ratchet & Clank: Rift Apart

Dzisiaj na oficjalnym kanale PlayStation w serwisie YouTube został opublikowany kolejny materiał promujący wspomnianą grę. Skupia on się przede wszystkim na bohaterce, którą widzieliśmy już w pierwszym zwiastunie.

Jak się okazuje Rivet jest swego rodzaju odpowiednikiem Ratcheta z innego wymiaru. Tytułowe rozdzielenie nie dotyczy tylko rozpadu wymiarów, którego doświadczymy w grze, ale także dwójki naszych głównych bohaterów. To właśnie nowa bohaterka zaopiekuje się Clankiem, kiedy to Ratchet będzie go poszukiwał.

Już nie mogę doczekać się dalszych informacji na temat postępów w tworzeniu gry. Na szczęście będziemy mogli zagrać już niedługo, bo premiera została przewidziana na 11 czerwca 2021 roku. Bez wątpienia będzie to dla wielu posiadaczy PS5 tytuł konieczny do zakupu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się