W Destiny lepiej zagrać na konsolach PlayStation? Tak, jeśli chcesz dostać…

Nowy tytuł od Bungie Software nie będzie produkcją ekskluzywną na konsole Sony, ale wspomniany koncern robi wszystko, byśmy zagrali właśnie na jego sprzęcie.

Data premiery Destiny została ustalona na 9 września tego roku. Tego dnia strzelanka science-fiction pojawi się zarówno na konsolach od Microsoftu (Xbox 360, Xbox One), jak i na konkurencyjnych PlayStation 3 i PS4.


Sony kombinuje jak może, by przekonać graczy o wyższości edycji Destiny na swoje platformy. Co proponuje graczom? Dodatkową zawartość! Koncern właśnie zdradził, co wejdzie w skład ekskluzywnych dodatków na konsole PlayStation. Trzeba przyznać, że zapowiada się smakowicie.

Dostaniemy m.in. nowy tryb kooperacji dla trzech osób. Zabawa będzie miała miejsce w starożytnym drapaczu chmur nazwanym Dust Palace. Pojawi się tam nowy przeciwnik Psion Flayers. Ponadto dostaniemy mapę Exodus Blue do multi oraz egzotyczny karabin szturmowy Monte Carlo i ręczne działo Hawkmoon.

Poszczególne klasy postaci założą na siebie również nowe zbroje. Na deser otrzymamy bonusowe statki kosmiczne: Aurora Wake, Crypt Hammer oraz Outrageous Fortune.

Destiny – zobacz galerię z ekskluzywnej zawartości na PS3 i PlayStation 4

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 Shares
Share3
+1
Tweet