W Carmageddon: Reincarnation zagramy już 26 marca na Steam Early Access

0 komentarzy

carmageddon_reincarnation_eagle_by_zelfit-d59mzd8

Wszyscy miłośnicy ociekających krwią wyścigów, będą mogli wypróbować produkcję studia Stainless Games.

Poprzednie części wzbudziły niemałe kontrowersje, umożliwiając rozjeżdżanie spacerujących po lokacjach przechodniów. Celem tytułu jest bowiem nie tylko jak najszybsze ukończenie trasy, ale również wywołanie jak największej destrukcji otoczenia. Punkty otrzymujemy także za pozbawienie życia jak największej ilości wirtualnych osobników.

Carmageddon: Reincarnation będzie oferowało zadowalająca oprawę graficzną i możliwość wybrania wysokiej rozdzielczości. Tytuł jest więc dostosowany do współczesnych standardów, będąc jedocześnie grą, która zadowoli starych wyjadaczy. Nie zapomnijmy bowiem, że pierwsza część ukazała się 17 lat temu.

Tytuł ma mieć premierę zarówno na PC jak i konsolach: PlayStation 4 i Xbox One. Dokładna data wydania nie została przez twórców sprecyzowana.

 

Najnowszy trailer ukazuje zastosowany model zniszczeń:

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się