VR ciągle żywe? Oto The Wizards – Enhanced Edition

Gra, która powinna zadowolić fanów VR.

Jesteś posiadaczem zestawu VR i zawsze marzyłeś o tym, żeby poczuć się, jak prawdziwy Mag władający nadnaturalnymi zdolnościami? W takim razie zaznacz w kalendarzu datę 12. marca, bo to wtedy pojawi się The Wizards – Enhanced Edition.

Stworzona przez Carbon Studio gra The Wizards to nagradzany tytuł VR osadzony w świecie fantasy, który zadebiutował na goglach Oculus Rift i HTC Vive w marcu 2018 roku. Teraz gra zmierza na PlayStation VR, jako Edycja Rozszerzona, w której znajdzie się zupełnie nowy poziom wydłużający kampanię fabularną, punkty kontrolne i możliwość modyfikacji wyglądu postaci. Developerzy poprawili również funkcję śledzenia ruchów gracza oraz dodali cały pakiet drobniejszych zmian, znacznie wpływających na komfort rozgrywki, przygotowanych we współpracy ze społecznością posiadaczy gogli PS VR.

The Wizards – Enhanced Edition zadebiutuje już 12. marca w cenie 99,99 zł na platformie Sony oraz 89,99 zł na Steamie, Oculus Store i Viveporcie. Deweloperzy z Carbon Studio naturalnie nie zapominają o swojej wiernej społeczności, która wspierała ich przez cały czas trwania prac nad grą. Wszyscy gracze, którzy już zakupili The Wizards na Oculus Store, Steamie lub Viveporcie otrzymają całą dodatkową zawartość z Edycji Rozszerzonej zupełnie za darmo.

Źródło: Materiał producenta

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.