Epickie walki w nowej grze od polskiego Carbon Studio. Dzisiaj premiera pełnej wersji

Carbon Studio z przyjemnością ogłasza, że ich magiczna przygodowa gra VR, The Wizards ma dziś pełną premierę i opuszcza Wczesny Dostęp.

Wraz z pełną premierą, gracze uzyskali dostęp do nowych rozdziałów historii, epickich walk z potężnymi przeciwnikami, oraz dodatkowych ulepszeń wszystkich dostępnych zaklęć.

The Wizards to wielokrotnie nagradzana gra VR dostępna na Steam i Oculus Store. Gra posiada unikatowy system rzucania czarów za pomocą gestów rąk, który pozwala graczom poczuć się jak prawdziwi czarodzieje przywołujący ogień, pioruny i inne żywioły do walki z przeciwnikami.

W ciągu siedmiu miesięcy we Wczesnym Dostępie, twórcy The Wizards podwoili ilość dostępnych w grze treści. W dniu pełnej premiery, gracze otrzymują dostęp do trzech nowych rozdziałów kampanii, walk z potężnymi bossami i dopełniających historię nowych przerywników fabularnych. Pełna premiera przyniosła również osiągnięcia na Steamie oraz „Master Enchantments” – potężne ulepszenia do wszystkich dostępnych w grze czarów.

Po premierowej aktualizacji gra The Wizards wygląda bardziej atrakcyjnie i działa płynniej. Carbon Studio udało się w znacznym stopniu zoptymalizować grę, poprawiając równocześnie jej walory wizualne. Najbardziej zauważalna różnica dotyczy oświetlenia gry – obecne wszystkie czary w grze rzucają dynamiczne światło na otoczenie, co prowadzi do imponujących efektów wizualnych.

Jesteśmy bardzo wdzięczny wszystkim graczom, którzy zaufali nam i podzielili się swoimi uwagami w trakcie Wczesnego Dostępu. Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak wielu graczy zdecydowało się wyruszyć z nami w tą ekscytująca podróż i mamy nadzieję, że pełna wersja gry sprosta oczekiwaniom naszych fanów – przekazują deweloperzy.

Przygoda dla Carbon Studio z The Wizards nie dobiegła jednak końca. Przez najbliższe miesiące developerzy skupią się na wersji gry przeznaczonej na gogle Playstation VR, stale aktualizując wersję PC.

Gra The Wizards dostępna jest w sklepach Steam, Oculus Store i Viveport. Premiera wersji Playstation VR odbędzie się w roku 2018, lecz jej dokładna data nie jest jeszcze znana.

The Wizards – premierowy zwiastun:

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: